Slovensky

Konfigurace a cena managed serveru

Hardwarová konfigurace managed serveru v žádném případě neznamená doslova výkon. Záleží především na racionální konfiguraci operačního systému. To znamená mimo jiné priority jednotlivých služeb, politiku správy systémových prostředků a v neposlední řadě také způsob kompilace jednotlivých aplikací.


Naše společnost nabízí výhradně pouze nové servery, kde je zaručena stoprocentní jistota stability. Nenabízíme žádné ukázkové sestavy, nemáme ani skladem žádné servery jako je to běžné u většiny jiných společností - většinou vyřazené servery ze zahraničí, které mají své "již odkrouceno".


Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a na základě dodaných informací je možné navrhnout a fakty podložit vhodnou hardwarovou konfiguraci managed serveru. Výsledkem takovéto spolupráce je maximální spokojenost u obou zúčastněných stran.


Paradoxem zůstává fakt, že po finanční stránce je nabídka vysoce konkurenceschopná a v mnoha případech ještě levnější než u jiných poskytovatelů.


*Jako základ doporučujeme server s procesorem Intel C2D a taktem 2,2GHz, 2GB RAM, 2x 320GB HDD v RAID-1. Přibližná cenová relace takovéto sestavy je 28.000,- Kč bez DPH. Pro náročnější projekty je pak ideální volbou sestava Intel C2D Quad XEON 2GHz, 4GB RAM, 2x 500GB HDD v RAID-1. Přibližná cenová relace takovéto sestavy je 34.000,- Kč bez DPH.


Spočtěte si předběžnou měsíční cenu managed serveru dle pořizovací ceny serveru!

Pořizovací cena serveru: Kč bez DPH

 
* ceny zde uvedené jsou pouze informativní, platné k datu 25.11.2008. Pro konkrétní cenovou kalkulaci nás prosím vždy kontaktujte

© 2oo6 - 2o19 ARMIN spol. s r.o.

Všechna práva vyhrazena. Přebírání článků a jejich částí je zakázano bez písemného souhlasu autora.